Kde hledat práci – profesní katalog firem působících v oboru personalistiky a inzerce práce

Inzertní servery a noviny »

Nabídka práce | Avízo.cz

Nabídka práce | Avízo.cz

Nabídky volných pracovních míst a brigád z celé ČR. Personální inzerce v sekci Práce inzertního serveru Avízo.cz

JOBSIK.CZ - Internetový pracovní portál

JOBSIK.CZ - Internetový pracovní portál

Nabídky práce a brigád pro uchazeče o zaměstnání. Všechny služby pro uchazeče jsou zcela zdarma. Možnost využití pracovní inzerce pro zaměstnavatele a personální agentury. Firmám nabízíme velmi výhodné podmínky včetně inzerce zdarma a mnoha bonusů.

Personální agentury »

PRAGMA personální agentura

PRAGMA personální agentura

Kvalitní služby. Osobní přístup. Stabilní tým konzultantů. Nabídka práce a služeb personální agentury Pragma je zaměřena na výběr nejvhodnějších kandidátů na volná místa od administrativy, technických nebo obchodních pozic až po nejvyšší management.

Bohemia Manscraft

Bohemia Manscraft

Jsme personální agentura, dokážeme vyhovět všem Vaším personálním požadavkům, najdete nás ve čtyřech pobočkách České republiky.

Au-pair agentury, práce v zahraničí »

Ajob.cz

Ajob.cz

Personálně informační agentura zprostředkovávající práci v zahraničí nejen pro studenty.

Agentura Jana

Agentura zajišťuje studijně-pracovní pobyty v německu,Rakousku,Švýcarsku.Nabízíme práci peo pečovatelky,hospodyně a au-pair.Velký výběr konkrétních rodin na ww.aupair-nemecko.cz,pro zájemkyně z ČR a SR

Poradenství a rekvalifikace »

Gama-Gapex, s.r.o.

Gama-Gapex, s.r.o.

Nabízíme kurzy, školení a rekvalifikace pro obsluhy stavebních strojů, vazačů břemen, hydraulických ruk, křovinořezů, motorových pil, lešenářů, motorových vozíků. Prohlídky stavebních strojů a prokazatelné proškolení obsluh stavebních strojů.

Bohemia Institut-jazykové a odborné kurzy

Bohemia Institut-jazykové a odborné kurzy

Bohemia Institut – „škola pro život” nabízí širokou škálu firemních, zakázkových i veřejných mezi-profesních post-sekundárních vzdělávacích akreditovaných kurzů a kvalifikačních programů